O margot24.pl

Sprzedażą oraz doborem bielizny zajmujemy się od 2001 roku. Na początku jako stoisko z bielizną o nazwie „Roma”,a następnie, aż do dnia dzisiejszego, jako salony z bielizną Świat Bielizny „Margot”.

Od początku działalności naszą specjalizacją jest profesjonalny dobór bielizny dla kobiet w każdym wieku i na różnym etapie ich życia. Nieustannie pogłębiamy wiedzę w temacie prawidłowego doboru bielizny oraz indywidualnej obsługi klienta. Dzięki temu możemy dzielić się zdobytym doświadczeniem oraz zaspokajać potrzeby naszych klientów pod względem właściwego doboru bielizny ze względów zdrowotnych, estetycznych i funkcjonalnych.

Trzy kobiety przesyłające całusy

Wszystkie proponowane przez nas produkty osobiście sprawdzamy i selekcjonujemy. Pozwala nam to proponować bieliznę najwyższej jakości. Wygodną, bezpieczną dla zdrowia, jak i trafiającą w indywidualne upodobania.

Sklep internetowy Margot24.pl to kolejny etap, w którym chcemy pogodzić szybkość i wygodę zakupów w sklepie internetowym wraz
z indywidualną, spersonalizowaną obsługą, cechującą nasze sklepy stacjonarne.

Serdecznie zapraszamy w podróż do naszego Świata Bielizny.

Tych, którzy chcą poznać nas bliżej i wiedzieć o firmie znacznie więcej zapraszamy na naszą stronę internetową - www.margot.com.pl

Sklepy stacjonarne

Nasz zespół | Poznajmy się

Nasz zespół tworzą specjalistki, które stale doskonalą swoje kompetencje i pogłębiają znajomość różnych aspektów doboru bielizny. Ale przede wszystkim łączy nas pasja do uszczęśliwiania naszych klientek. Chętnie pomożemy, doradzimy czy zaproponujemy rozwiązanie nawet najtrudniejszych wyzywań z doborem bielizny.

Twoje potrzeby są naszą misją!

Zdjęcie właścicielki

Małgorzata Kazimierczyk

Właścicielka Brafitterka

Zdjęcie sprzedawczyni

Barbara Stec

Sprzedawczyni Brafitterka

Zdjęcie sprzedawczyni drugiej

Aleksandra Ryńska

Sprzedawczyni Brafitterka

Zdjęcie sprzedawczyni trzeciej

Magdalena Biesiada

Sprzedawczyni Brafitterka

Zdjęcie obsługi sklepu internetowego

Magdalena Bartha

Obsługa sklepu internetowego

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło