Dobieramy bieliznę zgodnie ze sztuką brafittingu, wzbogaconą własnym doświadczeniem

„Twoje potrzeby są moją misją” tak brzmi motto firmy, które już od 20 lat niezmiennie każdego dnia realizujemy w naszych sklepach stacjonarnych oraz sklepie online, który dzięki możliwości spotkań na wideo podczas wirtualnych spacerów, pozwala cieszyć się idealną bielizną bez konieczności pokonywania wielu kilometrów.


Biustonosz to zdrowie, komfort i piękna sylwetka dla każdej kobiety, dlatego jego właściwy dobór jest kluczowy i powinien być priorytetem.


Zapraszam Was zatem w podróż do naszego Świata Bielizny, gdzie poznacie tajniki brafittingu, a jego reguły staną się dla Was proste i przejrzyste.


W oceanie możliwości i wyboru poszczególnych konstrukcji oraz rozmiarówki, która jest często nie współmierna do tej podanej w tabelach rozumiem, że możecie się pogubić. Niestety każda dziedzina wymaga doświadczenia i wiedzy, bez której trudno dokonać właściwego wyboru.


Pamiętajcie jednak, że Wasze odczucia w danym staniku są najważniejsze, a komfortu nie zastąpią żadne zasady.


Brafitting należy zawsze zacząć od analizy sylwetki i budowy kobiety.


Następnie trzeba określić kształt, umiejscowienie i ciężkość piersi, a w kolejnym kroku preferencje kobiety. Na końcu pozostaje ustalić potrzeby indywidualne oraz wymarzony kolor.


Idealna konstrukcja biustonosza będzie, jak druga skóra, która zniweluje maksymalnie asymetrie piersi oraz odciąży kręgosłup, a także wpłynie na Wasze samopoczucie, ponieważ ukształtuje sylwetkę eksponując to, co w Was najpiękniejsze.

Kobieta rozpinająca stanik


Staniki i bielizna damska


W trakcie brafittingu online dobiorę idealny dla Ciebie biustonosz. Obejrzyj poniższe wideo i poznaj zasady brafittingu, którymi kieruję się podczas doboru odpowiedniej bielizny.

Część 1 - Biustonosz skrojony na Ciebie

Część 2 - Za duża miska, a nieodpowiednia konstrukcja

Część 3 - Możliwości dekoltów i ich wykorzystanie na co dzień

Część 4 - Trendy, zastosowanie, a wygoda i potrzeby

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło