polska flaga serce 3d OD ZAWSZE TYLKO POLSKA BIELIZNA JEST NAJBLIŻEJ TWOICH POTRZEB polska flaga serce 3d

Kategorie

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: Nessa

Bielizna Nessa jest elegancka i dobrze dopasowana, o modnym, wygodnym kroju. Wśród ich wyrobów są propozycje dla kobiet w różnym wieku, o różnych typach sylwetek i rozmiarach biustu. W swojej misji opierają się na fakcie, iż od wyboru właściwie dopasowanej bielizny w większości przypadków zależy dobre samopoczucie, wiara w siebie i poczucie atrakcyjności każdej z nas.

Firma Nessa jest jednym z najbardziej konkurencyjnych i dynamicznie rozwijających się producentów bielizny damskiej na rynku polskim. Swoim przykładem udowadniają, że polska bielizna może być nie tylko dobrej jakości, ale też piękna i funkcjonalna. Do produkcji używają materiałów najwyższej jakości. Bielizna Nessa jest elegancka i dobrze dopasowana, o modnym, wygodnym kroju. Wśród ich wyrobów są propozycje dla kobiet w różnym wieku, o różnych typach sylwetek i rozmiarach biustu. W swojej misji opierają się na fakcie, iż od wyboru właściwie dopasowanej bielizny w większości przypadków zależy dobre samopoczucie, wiara w siebie i poczucie atrakcyjności każdej z nas.


W kolekcjach Nessa znajdziemy biustonosze typu push up, soft, usztywniane, półusztywniane z różnorodnymi miseczkami. W ofercie bardzo szeroki wybór rozmiarów miseczek od A do N i obwodów od 65 do 95 cm.

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów