polska flaga serce 3d OD ZAWSZE TYLKO POLSKA BIELIZNA JEST NAJBLIŻEJ TWOICH POTRZEB polska flaga serce 3d

Dobry biustonosz zawsze z Tobą! Październik miesiącem świadomości raka piersi - slider

ZAKOŃCZONA

Dobry biustonosz zawsze z Tobą! Październik miesiącem świadomości raka piersi.

Zawitał do nas październik. Tradycyjnie w sklepach MARGOT będzie on wypełniony kolorem różowym. Dlaczego? Czas ten od wielu lat uznawany jest za miesiąc świadomości raka piersi, który ma nam przypominać o ważnym wpływie stylu życia na zdrowie naszych piersi i możliwościach zapobiegania zachorowaniom na raka piersi oraz roli wczesnego wykrywania w procesie jego zwalczania. Symbolem tej walki jest...różowa wstążka.

Diagnozę "rak piersi" każdego roku słyszy w Polsce ok. 18 tysiąca kobiet. Niestety, nadal zbyt mało z nas ma świadomość tego, iż właściwa profilaktyka oraz szybkie wykrycie raka piersi może uratować życie. Największą przeszkodą w walce z nowotworem jest jego późna wykrywalność. Choroba ta wciąż stanowi w naszej mentalności pewnego rodzaju tabu, nie chce się o niej nic wiedzieć, a tym bardziej rozmawiać.

Obecnie w zdecydowanej większości przypadków wczesne wykrycie raka piersi pozwala na całkowite wyleczenie. Warto pamiętać o regularnym wykonywaniu badań diagnostycznych piersi, (takich jak mammografia klasyczna, USG, mammografia rezonansu magnetycznego) oraz – co najważniejsze - o samobadaniu piersi.

Drogie Panie, naprawdę warto uczcić miesiąc październik i zadbać o swoje piersi, które uznawane są przecież za ozdobę i atrybut kobiecości. Bezwzględnym warunkiem jest jednak, aby były zdrowe. Liczymy na to, że właśnie październik okaże się odpowiednim czasem do zgłoszenia się na badanie, pomoże przełamać lęk i zyskać spokój o swoje zdrowie.

To idealny czas, aby w końcu zatroszczyć się o siebie i nigdy o tym nie zapominać.

Również w sklepach z bielizną MARGOT rokrocznie przyłączamy się do akcji, m.in. poprzez organizację eventów, w których dzielimy się naszą wiedzą z zakresu profilaktyki raka piersi.

A co przygotowałyśmy w tym roku?

Bezpłatne szkolenia z samobadania piersi przy użyciu specjalistycznego fantomu w salonie Świat Bielizny „Margot”


Serdecznie zapraszamy na: „Bezpłatne szkolenie z samobadania piersi przy użyciu specjalistycznego fantomu w salonie Świat Bielizny „Margot””.
W dniach 5 października 2020 oraz 15 października 2020 w naszym salonie przy ul. Ozimskiej 16 (D.H. Rzemieślnik – 1-piętro) w Opolu, w godzinach 10.00 – 18.00 będziemy;
- uczyć samobadania piersi,
- pokażemy, które objawy powinny nas zaniepokoić,
- podpowiemy na co zwrócić szczególną uwagę podczas samobadania,

W szkoleniu wykorzystamy realistyczny fantom, który jest niezastąpioną pomocą podczas nauki.

W dniach 6-14.10.2020 oferujemy możliwość indywidualnego umówienia się na szkolenie. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (606-383-619) lub wiadomość na Messengerze.

Odbierz swój „Pakiet profilaktyczny”


Nie obejdzie się również bez prezentów! Odwiedź nas i odbierz „Pakiet profilaktycznych”, w skład którego wchodzą:

- INSTRUKCJA, jak krok po kroku przeprowadzić samobadanie piersi,

- różowa ZAWIESZKA, do codziennego przypominania jak ważne jest zdrowie naszych piersi,

- profesjonalny WORECZEK do prania bielizny, aby zadbać o swoje biustonosze, które dzięki temu jeszcze lepiej będą wspierać nasze piersi,

Dla klientów sklepu internetowego "Pakiety profilaktyczne" będziemy dodawać do każdego zamówienia.

Obowiązuje do wyczerpania zapasów!

Brafitting, czyli dobry biustonosz zawsze z Tobą!


Nie zabraknie również tematu biustonoszy w odniesieniu do zdrowia naszych biustów. Poradzimy, dobierzemy oraz dopasujemy, czyli to z czym spotykacie się w naszych salonach również na co dzień.

Nieustannie dbajmy o nasze piersi!