polska flaga serce 3d OD ZAWSZE TYLKO POLSKA BIELIZNA JEST NAJBLIŻEJ TWOICH POTRZEB polska flaga serce 3d

                                                 Mama

Biustonosze do karmienia

Wybór odpowiedniego biustonosza do karmienia jest niezwykle istotny głównie ze względów zdrowotnych . Ważny jest rozmiar, konstrukcja jak również materiał z jakiego został wykonany. Biustonosz do karmienia powinien być przede wszystkim wygodny i praktyczny. Wybierając go musimy pamiętać o tym, że ma on nam służyć po porodzie czyli wtedy, kiedy brzuszek w większości zmaleje a biust troszkę urośnie. Kierując się powyższym, kupno takiego biustonosza powinnyśmy zaplanować na ok. 6-8 tygodni przed porodem. Należy wybrać wtedy obwód mocno dopasowany, aby dobrze podtrzymywał ciężkie od pokarmu piersi i miseczkę o jeden rozmiar większą. Za mała miseczka będzie uciskać piersi i tym samym kanaliki mleczne co może przyczynić się do powstawania zatorów.

Kolejną ważną rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę to wykonanie. Biustonosz laktacyjny powinien być uszyty z dobrej jakości, delikatnych materiałów. Ważne jest, aby od wewnątrz podszyty był bawełną, która będzie chronić wrażliwe brodawki i pomoże w utrzymaniu higieny.

Wybór konstrukcji to sprawa indywidualna, uzależniona od budowy i wielkości piersi oraz subiektywnych upodobań.

Ostatnią rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę to sposób odpinania miseczek. Ta czynność powinna być na tyle prosta i sprawna, aby nie stresowała Ciebie i maluszka. Musisz pamiętać, że przy wyborze biustonosza do karmienia musisz mieć na uwadze aspekty zdrowotne, jak również swoją wygodę aby w pełni i bez przeszkód cieszyć się z macierzyństwa.

W swojej ofercie posiadamy bieliznę dla przyszłych Mam marki Alles.

W ich ofercie znaleźć można piękną i modną bieliznę dla mam - biustonosze do karmienia podszyte bawełną z antybakteryjnym wykończeniem oraz koszulki ciążowe i do karmienia. Bielizna Alles jest nie tylko stylowa, ale także funkcjonalna i wygodna.

                         Alles Mama Caffe latte                                                                     Alles Mama Letizia

<

                               Alles Morgane M                                                                        Alles Mama Kelly