polska flaga serce 3d OD ZAWSZE TYLKO POLSKA BIELIZNA JEST NAJBLIŻEJ TWOICH POTRZEB polska flaga serce 3d

                            

Biustonosze dla Amazonek

Biustonosz jest ważną częścią ubioru każdej kobiety, nie tylko ze względów estetycznych ale również zdrowotnych. Dlatego każda z pań powinna mieć prawidłowo dobrany biustonosz. Dotyczy to również Amazonek- kobiet po chirurgicznym usunięciu jednej lub obu piersi, w wyniku zachorowania na raka piersi.

W przypadku Amazonek potrzeba wiele przezorności w dobieraniu odpowiedniego rozmiaru. Po pierwsze obwód powinien być dobrze dopasowany, co umożliwi rozłożenie siły nacisku na dużą powierzchnię i nie będzie powodować ucisku. Należy pamiętać, że obwód nie powinien być zbyt ciasny ze względu na ryzyko wystąpienia obrzęków limfatycznych. Ważne jest, aby nie był też zbyt luźny, ponieważ ciężar piersi i protezy spoczywa wówczas tylko na ramiączkach, powodując ucisk na barkach i sprawiając ból.

Ważnym elementem jest również wykonanie. Biustonosze dla Amazonek powinny być wykonane z dobrej jakości, miłych w dotyku, delikatnych materiałów aby nie podrażniały wrażliwych blizn pooperacyjnych.

W naszej ofercie znajdziecie biustonosze dla Amazonek marki Alles.

Firma Alles wprowadziła na rynek bogatą i różnorodną kolekcję bielizny medycznej, która zaspokoi potrzeby kobiet, które przeszły inwazyjną operację usunięcia piersi, jak i tych, u których dokonano zabiegu oszczędzającego.

Bielizna dla Amazonek jest wykonana z pełną starannością, z miłych w dotyku oraz delikatnych materiałów z antybakteryjnym wykończeniem.

W zależności od rodzaju zabiegu jakiemu kobiety zostały poddane, wyróżniamy dwa modele biustonoszy; usztywniany oraz miękki- wysoko zabudowany, pozwalający ukryć duże ubytki. W konstrukcjach usztywnionych łatwiej jest wyregulować różnicę w wielkości między zdrową piersią a protezą. Konstrukcje miękkie posiadają wysokie, szerokie boczki, wysokie przody oraz zaopatrzone są z przodu w gumki, zapobiegające odchylaniu się bielizny przy pochylaniu.

Abyś zawsze mogła czuć się kobieco, modnie i wygodnie.

                                       Alles Iris                                                                                Alles Tulip

                             Alles Florence M                                                                             Alles Mon Ami M