Nowy Zdjecie

Konrad Simple biustonosz samonośny beżowy

Nowy produkt

Konrad Simple biustonosz samonośny beżowy

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o Produkt

Konrad Simple biustonosz samonośny beżowy

Konrad Simple biustonosz samonośny beżowy

Konrad Simple biustonosz samonośny beżowy

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

52,84 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wyjątkowy biustonosz samoprzylepny do zadań specjalnych! Idealny do kreacji z odsłoniętymi plecami. Konrad Simple posiada niższe łączenie między miseczkami dzięki czemu dobrze sprawdza się również jako biustonosz do dekoltów. Miseczki formowane termicznie, gładkie, bezszwowe, bez fiszbin. W kolorze beżowym, pokryte miękką mikrofibrą. Skrzydełka obwodu transparentne, pokryte warstwą hipoalergicznego kleju. Klej znajduje się również w dolnej części miseczek. Biustonosz jest kilkukrotnego użytku.

O czym należy pamiętać przy zwrocie biustonosza samonośnego?

Uprzejmie prosimy podczas przymierzania NIE ODKLEJAĆ folii zabezpieczającej. W przypadku zwrotu towaru biustonosz z naruszoną folą osłaniającą klej będzie traktowany jako zwrot rzeczy używanej (obniżka kwoty zwrotu ze względu na utratę wartości).

Jak zakładać biustonosz samonośny?

Stanik samonośny powinno przyklejać się na suchą i czystą skórę. W okolicach biustu nie należy wcześniej nakładać kremów i olejków, ponieważ mogą one utrudniać jego odpowiednie przymocowanie. Zdejmując biustonosz samonośny należy zwilżyć skórę wodą, a następnie delikatnie odkleić.

Jak dbać o biustonosz samonośny?

Po każdorazowym użyciu biustonosz należy przemyć ciepłą wodą z mydłem i pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Następnie pokryć wnętrze miseczki i skrzydełka folią zabezpieczającą. Misek nie wolno składać, wyginać i wkładać jedna w drugą, gdyż mogą ulec deformacji! Biustonosza nie wolno prać w pralce!

Comments ()