polska flaga serce 3d OD ZAWSZE TYLKO POLSKA BIELIZNA JEST NAJBLIŻEJ TWOICH POTRZEB polska flaga serce 3d

Konrad Simple biustonosz samonośny beżowy

Nowy produkt

Konrad Simple biustonosz samonośny beżowy

Więcej szczegółów

1 produkt

Zapytaj o Produkt

Konrad Simple biustonosz samonośny beżowy

Konrad Simple biustonosz samonośny beżowy

Konrad Simple biustonosz samonośny beżowy

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

56,10 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wyjątkowy biustonosz samoprzylepny do zadań specjalnych! Idealny do kreacji z odsłoniętymi plecami. Konrad Simple posiada niższe łączenie między miseczkami dzięki czemu dobrze sprawdza się również jako biustonosz do dekoltów. Miseczki formowane termicznie, gładkie, bezszwowe, bez fiszbin. W kolorze beżowym, pokryte miękką mikrofibrą. Skrzydełka obwodu transparentne, pokryte warstwą hipoalergicznego kleju. Klej znajduje się również w dolnej części miseczek. Biustonosz jest kilkukrotnego użytku.

O czym należy pamiętać przy zwrocie biustonosza samonośnego?

Uprzejmie prosimy podczas przymierzania NIE ODKLEJAĆ folii zabezpieczającej. W przypadku zwrotu towaru biustonosz z naruszoną folą osłaniającą klej będzie traktowany jako zwrot rzeczy używanej (obniżka kwoty zwrotu ze względu na utratę wartości).

Jak zakładać biustonosz samonośny?

Stanik samonośny powinno przyklejać się na suchą i czystą skórę. W okolicach biustu nie należy wcześniej nakładać kremów i olejków, ponieważ mogą one utrudniać jego odpowiednie przymocowanie. Zdejmując biustonosz samonośny należy zwilżyć skórę wodą, a następnie delikatnie odkleić.

Jak dbać o biustonosz samonośny?

Po każdorazowym użyciu biustonosz należy przemyć ciepłą wodą z mydłem i pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Następnie pokryć wnętrze miseczki i skrzydełka folią zabezpieczającą. Misek nie wolno składać, wyginać i wkładać jedna w drugą, gdyż mogą ulec deformacji! Biustonosza nie wolno prać w pralce!

Comments ()

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: